امام زمان(عج) در نامه ای فرموده اند: «وَ اکثِروُا الدُّعاءَ بتعجیلِ الفَرَجِ فإنَّ ذلکَ فَرَجُکُم؛ برای تعجیل فرج بسیار دعا کنید، زیرا مایه ی فرج شماست».
اخبار :: مسابقات خلاصه نويسي درسهايي از قرآن ويژه‌ي ماه مبارك رمضان 89 برگزار مي‌گردد.

مسابقات خلاصه نويسي درسهايي از قرآن ويژه‌ي ماه مبارك رمضان 89 برگزار مي‌گردد.
همه ساله همزمان با ماه مبارك رمضان مسابقات خلاصه نويسي برنامه‌هاي درسهايي از قرآن ويژه‌ي سطوح مختلف برگزار و به برگزيدگان جوايز ويژه‌اي اهداء مي‌گردد.
 
اين مسابقات كه در ايام ماه مبارك رمضان با پخش برنامه‌هاي روزانه درسهايي از قرآن حجت الاسلام والمسلمين قرائتي برگزار مي‌گردد، امسال با همكاري كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد، و سازمان پژوهش و برنامه‌ريزي آموزشي مديريت توسعه فناوري اطلاعات آموزشي وزارت آموزش و پرورش در سطح كشور انجام خواهد شد.
در همين راستا تعداد 36000 برگ پوستر اين مسابقات چاپ و 16000 برگ در سطح كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد و 20000 برگ در سطح مدارس كشور توزيع شده است.
علاقمندان به شركت در اين مسابقه بايد حداقل 15 برنامه را به صورت مكتوب يا پاورپوينت در قالب CD خلاصه نمايند. در ارزيابي آثار، گويا و رسا بودن متن و محتوا، زيبانويسي و رعايت نكات ادبي،‌ طراحي و تذهيب، ابداع و نوآوري، فهرست‌نويسي، ذكر عناوين اصلي و فرعي مورد توجه است و به آثاري كه از متون سايت بازنويسي يا تكه‌برداري شده باشد، امتيازي تعلق نمي‌گيرد. سطوح  برگزاري اين مسابقه دانش‌آموزان دوره‌ي راهنمايي، دانش‌آموزان دوره‌ي متـوسطه، فــرهنگـيان و داوطـلبان آزاد مي‌باشند.
به آثار برگزيده دانش‌آموزان و داوطلبان آزاد جوايزكمك هزينه سفر عتبات عاليات، مشهد مقدس، سكه طلا و ... اهداء مي‌گردد و به فرهنگيان علاوه بر جوايز لوح تقدير امتيازدار تقديم مي‌گردد.

  ارسال صفحه براي دوستان
چاپ صفحه چاپ صفحه

           جستجو
   پيوندها
   دفتر مقام معظم رهبري
   پايگاه درسهايي از قرآن
   پايگاه اطلاع رساني مهدويت
   پايگاه اينترنتي تبيان
   ستاد اقامه نماز
   وزارت آموزش و پرورش
   شبكه ملي مدارس ايران(رشد)
   دفتر رياست جمهوري
   مجلس شوراي اسلامي
   قوه قضاييه
سخن روز
اسامی برگزیدگان بیست و پنجمین دوره آزمون نهایی درسهایی از قرآن سال تحصیلی 95*96 (1396/6/14)
ابتکارات آموزش و پرورش در برنامه درسهایی از قرآن (1396/2/18)
فصل های کتاب انتخابات (1396/1/30)
بسیج و فرهنگ بسیجی در فرهنگ قرآن (1395/9/7)
مقاله آقای شیرازی (1395/8/4)

اين سايت متعلق به مؤسسه ترويج فرهنگ قرآني مي‌باشد"
www.TarvijeQuran.com