حضرت امام رضا صلوات الله علیه : از نشانه هاى دين فهمى، حلم و علم است، و خاموشى درى از درهاى حكمت است. خاموشى و سكوت، دوست آور و راهنماى هر كار خيرى است.
اخبار :: دیدار مدیر مؤسسه با امام جمعه و ستاد تفسیر قرآن کریم استان یزد

دیدار مدیر مؤسسه با امام جمعه و ستاد تفسیر قرآن کریم استان یزد
   
به گرازش روابط عمومی مؤسسه ، حجت الاسلام و المسلمین موحدی نژاد مدیر مؤسسه ترویج فرهنگ قرآنی  در روز چهارم دی ماه 95 با حضور در دفتر امام جمعه محترم یزد حضرت آیت الله ناصری ، ضمن ارایه گزارشی از فعالیتهای قرآنی مؤسسه خواستار رهنمودهای ایشان شدند. حضرت آیت الله ناصری با تشکر از تلاشهای مسئولین موسسه ، بر تلاش بیشتر برای رشد فرهنگی و اعتقادی دانش آموزان تاکید کردند . ایشان با اشاره به نقش  معلمین ، خواستار قراردادن درس  بیان مهارتهای تفسیر قرآن در برنامه درسی مراکز تربیت معلم  شدند .همچنین بر ارایه مفاهیم و تفسیر قرآن در بین جوانان  و نوجوانان   تاکید کردند .
 وی  ضمن بیان آثار مثبت تربیت قرآنی در جامعه  گفتند   من به نماینده دولت در استان گفتم هرجقدر شما در  زمینه های فرهنگی و قرآنی هزینه کنید بنفع بودجه  خودتان است  . زیرا تربیت افراد متقی و قرآنی از اعتیاد و انواع ناهنجاریهای اجتماعی که بسیار پر هزینه است جلوگیری می کند .
 در ادامه  مدیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنی  همراه  حاج  آقا چاووشی مسئول ستاد تفسیر قم  از  ستاد تفسیر یزد و  کلاس های این ستاد دیدار و با طلاب  و روحانیون این کلاس گفتگو کردند و روند آموزش را  از نزدیک مشاهده  و در جریان  گزارش فعالیتهای ستاد  قرار گرفتند . در این دیدار  آقای صفایی مسئول مسابفات موسسه ایشان را همراهی می کرد.
 

  ارسال صفحه براي دوستان
چاپ صفحه چاپ صفحه

           جستجو
   پيوندها
   دفتر مقام معظم رهبري
   پايگاه درسهايي از قرآن
   پايگاه اطلاع رساني مهدويت
   پايگاه اينترنتي تبيان
   ستاد اقامه نماز
   وزارت آموزش و پرورش
   شبكه ملي مدارس ايران(رشد)
   دفتر رياست جمهوري
   مجلس شوراي اسلامي
   قوه قضاييه
سخن روز
ابتکارات آموزش و پرورش در برنامه درسهایی از قرآن (1396/2/18)
فصل های کتاب انتخابات (1396/1/30)
بسیج و فرهنگ بسیجی در فرهنگ قرآن (1395/9/7)
مقاله آقای شیرازی (1395/8/4)
عنوان مقاله هرگاه که درون خویش را از خود تهی یافتی و بیرون را از خدا قرآن بخوان به قلم آقای شیرازی (1395/8/4)

اين سايت متعلق به مؤسسه ترويج فرهنگ قرآني مي‌باشد"
www.TarvijeQuran.com