پیامبر گرامی اسلام (ص) در بخشی از خطبه غدیر :علی بن ابی طالب برادر، وصی و جانشین من در میان امّت و امام پس از من بوده. جایگاه او نسبت به من به سان هارون نسبت به موسی است، لیکن پیامبری پس از من نخواهد بود او (علی)، صاحب اختیارتان پس از خدا و رسول است؛
اخبار :: دیدار مدیر مؤسسه از روند برگزاری مسابقه دانش آموزی درسهایی از قرآن آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی

دیدار مدیر مؤسسه از روند برگزاری مسابقه دانش آموزی درسهایی از قرآن آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی مؤسسه ترویج فرهنگ قرآنی  حجت الاسلام و المسلمین موحدی نژاد در دیداری با مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی آقای لامعی و معاون پرورشی و فرهنگی استان آقای نارمنجی از اهتمام و همکاری آموزش و پرورش در برگزاری هرچه بهتر مسابقه هفتگی دانش آموزی درسهایی از قرآن  تشکر و قدردانی کردند  .
مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی در این دیدار از حضور مسئولین موسسه در استان تشکر کردند و گفتند:
نیروهای پرورشی استان بسیار دلسوز و فعال هستند . هرچند استان مشکلات مالی دارد ولی  ما کارهای فرهنگی و قرآنی را در الویت قرار دادیم . کار  را باید انجام داد و خداوند خودش گره ها را باز و مشکلات را هموار می کند . وی اظهار داشت کار قرآنی و فرهنگی تنها وظیفه معاونت پرورشی نیست و همه باید همکاری و فعالیت کنند.
 در این جلسه حجت الاسلام  حسینی رئیس اداره قرآن عترت و نماز اداره کل و سرکار خانم رهبردار  مروج  درسهایی از قرآن  و آقای حسین صفایی مسئول واحد فرهنگی و مسابقه حضور داشتند.
در ادامه دیدار از استان از آموزش و پرورش  شهرستان بیرجند  با مدیریت آقای سجادی نژاد و آقای بستانی معاون پرورش و آقای نائبی مروج قرآنی بازدید بعمل آمد ، حضور در مدرسه  شبانه روزی پسرانه شهید مطهری  دو مدرسه دخترانه  شهدای سایپا  و آزادگان و دیدار با اولیای مدرسه و دانش آموزان برنامه دیگر بود  .
همچنین ازشهرستانهای سربیشه با مدیریت آقای دکتر عباسی  و معاونت پرورشی آقای احمدیان و آقای اکبری مروج درسهایی از قرآن و مدارس  شبانه روزی  حضرت خدیجه کبری (س) در دُرح و حضرت آمنه (س)  در مود و شهید نخعی در روستای لانو بازدید شد و همچنین با حضور در اداره آموزش و پرورش شهرستان خوسف و دیدار با رئیس و معاون پرورشی اداره  در مدرسه شهید مصطفی خمینی  پسرانه و مدرسه دخترانه  هدف از اولیای مدارس تشکر و قدردانی  شد و با دانش آموزان شرکت کننده در مسابقه درسهایی از قرآن  گفتگو و به  آنان هدایای تقدیم گردید .
 در استان خراسان جنوبی بیش از 87 درصد مدارس متوسطه  اول  و دوم با 60 درصد از دانش آموزان  تحت پوشش برنامه درسهایی از قرآن هستند .


  ارسال صفحه براي دوستان
چاپ صفحه چاپ صفحه

           جستجو
   پيوندها
   دفتر مقام معظم رهبري
   پايگاه درسهايي از قرآن
   پايگاه اطلاع رساني مهدويت
   پايگاه اينترنتي تبيان
   ستاد اقامه نماز
   وزارت آموزش و پرورش
   شبكه ملي مدارس ايران(رشد)
   دفتر رياست جمهوري
   مجلس شوراي اسلامي
   قوه قضاييه
سخن روز
اسامی برگزیدگان بیست و پنجمین دوره آزمون نهایی درسهایی از قرآن سال تحصیلی 95*96 (1396/6/14)
ابتکارات آموزش و پرورش در برنامه درسهایی از قرآن (1396/2/18)
فصل های کتاب انتخابات (1396/1/30)
بسیج و فرهنگ بسیجی در فرهنگ قرآن (1395/9/7)
مقاله آقای شیرازی (1395/8/4)

اين سايت متعلق به مؤسسه ترويج فرهنگ قرآني مي‌باشد"
www.TarvijeQuran.com