امام زمان(عج) در نامه ای فرموده اند: «وَ اکثِروُا الدُّعاءَ بتعجیلِ الفَرَجِ فإنَّ ذلکَ فَرَجُکُم؛ برای تعجیل فرج بسیار دعا کنید، زیرا مایه ی فرج شماست».
اخبار :: دیدار مدیر مؤسسه از روند برگزاری مسابقه دانش آموزی درسهایی از قرآن آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی

دیدار مدیر مؤسسه از روند برگزاری مسابقه دانش آموزی درسهایی از قرآن آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی مؤسسه ترویج فرهنگ قرآنی  حجت الاسلام و المسلمین موحدی نژاد در دیداری با مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی آقای لامعی و معاون پرورشی و فرهنگی استان آقای نارمنجی از اهتمام و همکاری آموزش و پرورش در برگزاری هرچه بهتر مسابقه هفتگی دانش آموزی درسهایی از قرآن  تشکر و قدردانی کردند  .
مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی در این دیدار از حضور مسئولین موسسه در استان تشکر کردند و گفتند:
نیروهای پرورشی استان بسیار دلسوز و فعال هستند . هرچند استان مشکلات مالی دارد ولی  ما کارهای فرهنگی و قرآنی را در الویت قرار دادیم . کار  را باید انجام داد و خداوند خودش گره ها را باز و مشکلات را هموار می کند . وی اظهار داشت کار قرآنی و فرهنگی تنها وظیفه معاونت پرورشی نیست و همه باید همکاری و فعالیت کنند.
 در این جلسه حجت الاسلام  حسینی رئیس اداره قرآن عترت و نماز اداره کل و سرکار خانم رهبردار  مروج  درسهایی از قرآن  و آقای حسین صفایی مسئول واحد فرهنگی و مسابقه حضور داشتند.
در ادامه دیدار از استان از آموزش و پرورش  شهرستان بیرجند  با مدیریت آقای سجادی نژاد و آقای بستانی معاون پرورش و آقای نائبی مروج قرآنی بازدید بعمل آمد ، حضور در مدرسه  شبانه روزی پسرانه شهید مطهری  دو مدرسه دخترانه  شهدای سایپا  و آزادگان و دیدار با اولیای مدرسه و دانش آموزان برنامه دیگر بود  .
همچنین ازشهرستانهای سربیشه با مدیریت آقای دکتر عباسی  و معاونت پرورشی آقای احمدیان و آقای اکبری مروج درسهایی از قرآن و مدارس  شبانه روزی  حضرت خدیجه کبری (س) در دُرح و حضرت آمنه (س)  در مود و شهید نخعی در روستای لانو بازدید شد و همچنین با حضور در اداره آموزش و پرورش شهرستان خوسف و دیدار با رئیس و معاون پرورشی اداره  در مدرسه شهید مصطفی خمینی  پسرانه و مدرسه دخترانه  هدف از اولیای مدارس تشکر و قدردانی  شد و با دانش آموزان شرکت کننده در مسابقه درسهایی از قرآن  گفتگو و به  آنان هدایای تقدیم گردید .
 در استان خراسان جنوبی بیش از 87 درصد مدارس متوسطه  اول  و دوم با 60 درصد از دانش آموزان  تحت پوشش برنامه درسهایی از قرآن هستند .


  ارسال صفحه براي دوستان
چاپ صفحه چاپ صفحه

           جستجو
   پيوندها
   دفتر مقام معظم رهبري
   پايگاه درسهايي از قرآن
   پايگاه اطلاع رساني مهدويت
   پايگاه اينترنتي تبيان
   ستاد اقامه نماز
   وزارت آموزش و پرورش
   شبكه ملي مدارس ايران(رشد)
   دفتر رياست جمهوري
   مجلس شوراي اسلامي
   قوه قضاييه
سخن روز
اسامی برگزیدگان بیست و پنجمین دوره آزمون نهایی درسهایی از قرآن سال تحصیلی 95*96 (1396/6/14)
ابتکارات آموزش و پرورش در برنامه درسهایی از قرآن (1396/2/18)
فصل های کتاب انتخابات (1396/1/30)
بسیج و فرهنگ بسیجی در فرهنگ قرآن (1395/9/7)
مقاله آقای شیرازی (1395/8/4)

اين سايت متعلق به مؤسسه ترويج فرهنگ قرآني مي‌باشد"
www.TarvijeQuran.com