فاطمه زهرا سلام الله علیها:خدایى را حمد و سپاس گویید كه به خاطر عظمت و نورش، هر كه در آسمانها و زمین است به سوى او وسیله مىجوید، و ما وسیله او در میان مخلوقاتش و خاصّان درگاه و جایگاه قدس او و حجّت غیبى و وارث پیامبرانش هستیم.
اخبار :: دیدار مدیر مؤسسه از منطقه چهار آموزش و پرورش شهر تهران

دیدار مدیر مؤسسه از منطقه چهار آموزش و پرورش شهر تهران
به گزارش روابط عمومی مؤسسه  حجت الاسلام و المسلمین موحدی نژاد با حضور در منطقه 4 آموزش و پرورش شهر تهران در روز چهارشنبه 15 دی ماه 95 با آقای ناصری رئیس منطقه  دیدار و گفتگو کردند . آقای ناصری فعالیتهای قرآنی را خاص و معنوی خواند و گفتند  ما از استاد قرائتی خیلی بهره بردیم ،ایشان همشیه حرف جدید می زنند و معنویت ایشان موجب اثر گزاری هرچه بیشتر می شود.  در این جلسه رئیس منطقه 4 به طور رسمی از مدیر موسسه در مراسم هفته معلم  دعوت بعمل آورد.
در ادامه این دیدار همراه  سرکار خانم ناطقی مروج منطقه از دو مدرسه دخترانه نبوت و پسرانه شاهد شهید مطهری بازدید و از تلاشهای مدیر و معاونین مدرسه تشکر و قدردانی شد. لازم به ذکر است با تلاش معاون پرورشی مدرسه خانم ترکمان تمامی دانش آموزان مدرسه تحت پوشش مسابقه درسهایی از قرآن هستند .
  آقای موحدی نژاد  ضمن ارزیابی مثبت از فعالیتهای این مدرسه خواستار الگو قرار دادن آن برای سایر مدارس شد.همچنین پیشنهاد کردند که تجارب مثبت این مدرسه در جلسه ای برای مجریان درسهایی از قرآن سایر مدارس انتقال یابد .
منطقه آموزش پرورش  4 درصد مدارس و40 درصد از دانش آموزان متوسطه اول و دوم را تحت پوشش برنامه هفتگی درسهایی از قرآن هستند. 

  ارسال صفحه براي دوستان
چاپ صفحه چاپ صفحه

           جستجو
   پيوندها
   دفتر مقام معظم رهبري
   پايگاه درسهايي از قرآن
   پايگاه اطلاع رساني مهدويت
   پايگاه اينترنتي تبيان
   ستاد اقامه نماز
   وزارت آموزش و پرورش
   شبكه ملي مدارس ايران(رشد)
   دفتر رياست جمهوري
   مجلس شوراي اسلامي
   قوه قضاييه
سخن روز
بسیج و فرهنگ بسیجی در فرهنگ قرآن (1395/9/7)
مقاله آقای شیرازی (1395/8/4)
عنوان مقاله هرگاه که درون خویش را از خود تهی یافتی و بیرون را از خدا قرآن بخوان به قلم آقای شیرازی (1395/8/4)
نخستین دارالقرآن‌ الکریم در سنگال با همکاری ایران تأسیس می‌شود (1394/6/30)
زندگینامه مقام معظم رهبری به زبان ترکی استانبولی منتشر شد (1394/6/30)

اين سايت متعلق به مؤسسه ترويج فرهنگ قرآني مي‌باشد"
www.TarvijeQuran.com